Hakkımızda

Yapay Zeka'da Tarih Yazıyoruz

ZekiAsistan Gelişmiş Yapay Zeka Teknolojilerini yoğun olarak kullanan bir İş Geliştirme Platformudur. ZekiAsistan, teknolojinin ve onun sosyal politika uygulamalarının kesiştiği noktada bir düşünce lideridir. Uzun bir süredir, hem ülkemizde hem de dünya genelinde yapay zeka ve onun etkisi üzerine araştırma yapıyoruz. Yenilikçi teknolojilerin yardımıyla şirketlerin tüm değer zinciri boyunca rekabet edebilirliklerini ve performans yeteneklerini sürdürülebilirliğini geliştirmelerine yardımcı olmak istiyoruz.

Müşterilerimizin süreçlerini ve iş modellerini anlıyoruz ve rekabette belirleyici ve sürekli bir liderlik elde etmek için teknolojiden nasıl yararlanabileceklerini biliyoruz. Müşterilerimize klasik kurumsal danışmanlığın tüm alanlarında teknolojik çözümler sunuyoruz: strateji, organizasyon, süreçler ve İK yönetiminizi yapay zeka teknolojileri ile üst seviyeye taşıyoruz.

Aylarca süren içeriği dakikalar içinde oluşturun

İçerik oluşturma sürecini aylarca süren bir uğraş olmaktan çıkarın. Yapay zeka destekli çözümlerimiz sayesinde dakikalar içinde etkileyici ve başarılı içerikler yaratın. İster işletmeniz için çeşitli platformlarda paylaşılacak gönderiler hazırlayın, ister kişisel markanızı güçlendirecek sosyal medya içeriklerini oluşturun Yapay Zeka emrinizde. Yaratıcı şablonlarımız ve akıllı önerilerimizle hedef kitlenizin dikkatini çekin ve etkileşimleri artırın. Artık zaman ve emek harcamadan, göz alıcı sosyal medya içeriklerini kolayca oluşturabilirsiniz.

  • Gelişmiş analizi özellikleri ile grup işlemleri ile işletme maliyetinizi kolayca analiz edin..
  • İşletme giderlerinizi tarihe, ada vb. Göre düzenleyin.

Ürününüzü kimler kullanabilir?

Yapay Zeka Avantajları

Bu araç sayesinde profesyoneller daha fazlasını başarabilirken günlük iş akışlarınızı daha da kolaylaştırıyor ve geliştiriyor olacaksınız. Bizimle kalın ve harika çalışmalarınızı sürdürün!

Hız

Hız, içerik üretimi ve döküman çevirisinde yapay zekanın önemli bir avantajıdır. Yapay zeka tabanlı çeviri sistemleri, belgelerin hızlı bir şekilde çevrilmesini sağlar. Bu, yoğun iş yükü altında çalışan hukuk profesyonelleri için büyük bir zaman tasarrufu sağlar. Çeviri süreci otomatikleştirildiği için, uzun süreler harcamadan anında çeviri sonuçları elde edilebilir.

Kalite

Kalite ise yapay zeka sistemlerinin bir diğer önemli avantajıdır. Yüksek kaliteli çeviri sonuçları, belgelerin doğru bir şekilde tercüme edildiğini ve anlamın kaybolmadığını garanti eder. Yapay zeka sistemleri, büyük bir veritabanına dayanarak sürekli olarak güncellenir ve geliştirilir. Bu sayede, çeviri kalitesi sürekli olarak iyileştirilir ve en güncel dilbilgisi ve terimler kullanılır.

Website Reklam & SEO

Açılış Sayfanız için ilham mı kaçırıyorsunuz? Saniyeler içinde başlıklar, meta etiketleri oluşturun.

Dijital Reklam İçerikleri

Sosyal medya kanalları için yaratıcı ve özgün reklam metinleri yazın.

Sosyal Medya & Reklamları

Facebook veya Google reklamları, Youtube video açıklamaları veya başlıkları yazın,görseller üretin.

İş İlanları

En iyi adayları çekmek için herhangi bir pozisyon için ilgi çekici iş tanımları oluşturu.n

Görüşler

ZekiAsistan 2.000'den fazla incelemede 4,9/5 yıldızla derecelendirildi

Arkadaşlar ve Aileyle Geçirdiğim Kaliteli Zamanı Geri Kazandırdı!

Bu muhteşem araç sayesinde, işlerimle uğraşırken arkadaşlarımla ve ailemle geçirdiğim kaliteli zamanı geri kazanmak için çok heyecanlıyım. Kelimelerle tam olarak ifade edilemeyecek kadar büyük bir etkisi ve değeri var..

Eralp Afşar
Agile Coach & IT

Yaklaşık 30 dakikada bir yıllık organik pazarlama

Bu aracı kullanmaya başladığım andan itibaren, içerik oluşturma ve müşteri ilişkilerini yönetme konusunda devrim yarattı. Aracın içerisine entegre edilmiş yapay zeka yetenekleri beklentilerimi tam anlamıyla aştı diyebilirim.

Ferdi Özdemir
IT Uzmanı, Karo Mühendislik

Sadece bu harika için tüm takıma bağırmak istiyoruml

Bu olağanüstü aracın ardındaki tüm ekibe içtenlikle teşekkürlerimi ve minnettarlığımı sunmak istiyorum. Gerçekten benzersiz bir şey yaratmışsınız. İşlerinde ezber bozan bir şey arayan herkese gönülden tavsiye ederim. Güven bana, hayal kırıklığına uğramayacaksın!.

İnan Kaban
İnan Kaban
Yazma hizinizi artırın

İçerik üretme derdinizi sona erdirin

Bir tıklama ile güçlü metinler ve görseller üreten bir içerik uzmanları ekibine erişmek gibi bir şey.

  • Kredi kartı gerektirmez
  • Istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz
  • Keşfetmek için 10+ araç